Icons of Whisky 2016

2016 - 02 - 08

Praėjusios savaitės pabaigoje buvo paskelbti žurnalo „Whisky Magazine“ organizuojami „Icons of Whisky 2016“ Rest of World dalies apdovanojimai. Džiugu, kad tarp nugalėtojų gausu mūsų platinamų gėrimų portfelyje esančių vardų.

Metų inovatoriais (Brand Innovator of the year) tapo Compass Box, kurie, kaip ir kiekvienais metais, traukia viskio mėgėjų dėmesį savo inovatyviais, nestandartiniais sprendimais, leisdami naujus viskius. Ypač plačiai nuskambėjo praėjusių metų gale išleisti du viskiai: Flaming Heart 5th Edition ir This Is Not A Luxury Whisky. Compass Box ir kompanijos įkūrėjas John Glaser nuolat buvo matomi įvairiuose viskio tema rašančiuose leidiniuose bei portaluose.

Patraukliausia atrakcija svečiams (Visitor Attraction of the year) tapo Teeling viskio distilerija. Tai yra pirmoji viskio distilerija Dubline per pastaruosius 125 metus. Oficialiai ji duris atvėrė praėjusių metų birželio mėnesį ir iki gruodžio spėjo priimti net 25 000 lankytojų.

Metų viskio prekinio ženklo ambasadoriumi (World Whisky Brand Ambassador of the year) tapo Amrut daryklos atstovas Ashok Chokalingam. Jo kolega Pramod Kashyap, kuris Amrut viskį atstovauja Europoje, kaip tik lankėsi praėjusią savaitę Lietuvoje ir pasakojo apie savo daryklos produkciją keleto vakarienių, ragautuvių ir susitikimų metu mūsų viskio vartotojams.

 

Visą apdovanojimų sąrašą galite rasti čia:  http://www.iconsofwhisky.com/2016/restofworld/