The Whisky Shop by Duoklė Angelams

Didžiausia viskio krautuvė Baltijos šalyse – The Whisky Shop by Duoklė Angelams

Vasaros viduryje, Vilniaus senamiesčio širdyje duris tyliai atvėrė nauja specializuota viskio krautuvė, turinti didžiausią viskio kolekciją Baltijos šalyse.

Krautuvėje yra tiek lietuviams žinomų gamintojų įdomi produkcija, tiek mūsų rinkoje iki šiol nematytų naujų prekės ženklų. Čia rasite nemažai itin retų, riboto tiražo viskio leidimų, kuriuos medžioja viso pasaulio viskio mėgėjai. Šiuo metu krautuvėje jau yra per 400 skirtingų viskių, o jos savininkai ties šiuo skaičiumi žada nesustoti ir jį didinti.

Didžiausią plotą lentynose užima gėrimai iš Škotijos. Duoklę šiai šaliai privalo atiduoti kiekvienas prekybininkas viskiu, ne išimtis ir krautuvės sumanytojai - įmonė „Duoklė Angelams“. Be šios viskio šalies „gigantės“, krautuvėje rasite Airijos, Taivano, JAV, Japonijos, Švedijos, Indijos, Australijos ir kitų šalių produkcijos. Be to, krautuvės įkūrėjų tikslas yra suburti aplink save viskio mėgėjų bendruomenę, todėl čia rasite ne tik viskio, bet ir degustacinių taurių, bilietų į gėrimų ragautuves ir vakarienes.

Krautuvė yra įsikūrusi Vilniaus senamiestyje, adresu Pilies gatvė 25, šalia gastrobaro „LA Buffet“ ir restorano „Marche de Provence“.  Daugiau informacijos apie The Whisky Shop by Duoklė Angelams ieškokite www.facebook.com/TheWhiskyShopbyDuokleAngelams .

Darbo laikas: pirmadienis - penktadienis 11:00 - 19:00 ir šeštadienis 11:00 - 14:00.